Zľava 14%

Husqvarna brilliance 75q

  • EAN: 7393033099916
  • Katalógové číslo: Husqvarna Epic 980Q
  • Výrobca: HUSQVARNA VIKING
Výrobca

Husqvarna Brilliance 75Q

Šijací a quiltovací stroj Husqvarna Epic 980Q má veľkú interaktívnu farebnú dotykovú obrazovku, extra dlhé voľné rameno, cez 1000 šijacích vzorov atď.

Popis

S šijacím strojom  Husqvarna Viking Epic 980Q  objavíte intuitívne, špičkové funkcie vytvorené, aby Vám pomohli dostať sa od "nápadu k práci" za kratšiu dobu než kedykoľvek predtým. Husqvarna Viking Epic 980Q je najľahší a najväčší elektronický šijací stroj na dnešnom trhu, tento elegantný a integrovaný šijací stroj zahŕňa všetko, čo naše predchádzajúce modely ponúkajú, a potom posúva Váš zážitok zo šitia na úplne novú úroveň. Môžete vylepšiť svoje tvorivé schopnosti a oživiť všetky svoje nápady - s akoukoľvek látkou.

 

Okamžitá a interaktívne nápoveda:
Funkcia JoyOS Advisor ™ je Vaším zdrojom ilustrácií a výučbových programov, riadených projektov a techník šitie pre zipsy, goliere, lemy a ďalšie. Úplná užívateľská príručka je vždy k dispozícii na dotyk prsta.

Sen priamo z končekov Vašich prstov:
Veľkorysý 10,1 "(217x136 mm) plne farebný kapacitný viacdotykový LCD displej s pozorovacím uhlom 180 ° a vysokým rozlíšením (1280x800 pixelov) vám ponúka ľahko navigovateľné, intuitívne zážitok pri používaní dotykových gest tak ako na tabletu.

Vždy zostaňte pripojení:
Stačí si stiahnuť aplikáciu JoyOS Advisor ™ do Vášho telefónu alebo tabletu a Váš bezplatný cloudový účet mySewnet ™ zaistí automatické aktualizácie a jednoduchý mobilný prístup k projektovým súborom prostredníctvom WiFi, nech ste kdekoľvek.

Revolučný LED systém osvetlenia:
Pracovná plocha, ktorú vyvinuli odborníci v odbore optroniky, zahŕňa rad výkonných LED diód namontovaných na svetelnom module pre jedinečný jasný zážitok šitie, ktorý prakticky eliminuje tiene a slepé miesta. Toto osvetlenie v kombinácii so svetlovodný optikou zabezpečuje, že výnimočné svetlo dopadá na celú pracovnú plochu, čo umožňuje sledovať skutočnú farbu tkaniny a stehov. S týmto druhom jasnosti môžete zdieľať čokoľvek, čo si dokážete predstaviť.

Pôvabne elegantná:
Skvelá kombinácia veľké šijacej plochy a odolné prítomnosti. Chváli sa najštedrejší pracovnou plochou na trhu, optimalizovanú hlavou stroje, navrhnutú pre viditeľnosť, takže môžete na plochu vidieť čisto a jasne. Táto priestranná platforma je doplnená odľahčeným hliníkovým odliatkom z jedného kusu, čo znamená, že EPIC ™ 980Q je najľahší stroj vo svojej triede s najväčším prevádzkovým priestorom. Odolný, tichý a extrémne stabilné, tento stroj stojí v pokoji, umožňujúci Vám tvoriť históriu.

Jednoduché a automatické prispôsobenie na ľubovoľnú látku:
Naša technológia Exclusive Sensor System ™ automaticky a nepretržite sníma a prispôsobuje sa akejkoľvek hrúbke látky pre dokonalé a rovnomerné podávanie pri šití.

Plne automatické navliekanie ihly:
Jediným stlačením tlačidla je Vaša ihla navlečená a pripravená na šitie.

Maximálna sila:
Prošívejte ťažkými tkaninami alebo niekoľkými vrstvami bez váhania - maximálna sila pulzujúca ihly 150 Nw pre vynikajúce šitie skrz ťažkými / hustými tkaninami alebo vrstvy.

Viac cievky, menej času:
Veľké cievky znamenajú, že môžete ušiť viac pred nutnosťou meniť cievku. Na boku stroja je umiestnený samostatný motor pre navíjanie cievok - naozajstný šetrič Vášho času, ktorý dokáže navíjať cievku priamo pri šití.

Stehy Vašich snov:
Viac ako 550 stehov vrátane úžitkových, dekoratívnych, prešívaných, starodávnych a našich exkluzívnych a patentovaných stehových techník, ako sú nášivky, vyskakovacie stehy a flitrové stehy.

Umenie stehu:
Získajte úžasné výsledky stehov pomocou rôznych typov nití so systémom deLuxe ™ Stitch System, ktorý pre Vás vyberie najlepší spôsob podávania nite, a to buď Thread Portioning (rozdelenie nite) alebo Thread Tension (napätie nite) pre špecifické techniky a príslušenstva.

Praktické cesty nití:
Nové cesty nití s teleskopickými vodítkami niťou umožňujú používať všetky Vaše obľúbené nite, aj keď sú na veľkých cievkach.

 

Vlastnosti šijacieho stroja Husqvarna Viking Epic 980Q:

Cez 1000 rôznych stehov rozdelených do 19 kategórií - základné, overlockové, vyšívacie, ozdobné a exkluzívne patentované
11 druhov gombíkových dierok
Pamäť na ukladanie stehov
5 druhov abecedy vrátane veľkých i malých písmen
2 USB porty
Prehľadný farebný dotykový LCD displej o veľkosti 217x136 mm, 180 ° uhlom pohľadu a rozlíšením 1280x800
SENSOR SYSTEM - rovnomerné podávanie šitého materiálu
Veľký priestor medzi ihlou a telom stroja 310 mm
Výška pracovnej plochy 140 mm a pod hlavou stroja 77 mm
Väčšie cievka a navíjanie skrz ihlu
Vylepšené navliekanie s novým teleskopickým vodičom nití
Stehová doska pre rovný steh so senzorom
29 polôh ihly
2 nastavenia quiltovanie - pružinové a plávajúce
Automatický odstrih nite
Tlačidlo Štart / Stop
Funkcia ihly Hore / Dole
Funkcia reštart vzoru
Regulácia rýchlosti šitia
Rýchly pomocník na obrazovke, návody, poradca pri šití
Možnosť nastaviteľná dĺžka stehu a šírky
Elektronické napätie hornej nite
Automatické spúšťanie podávača
Automatický zdvih pätky
Meniteľná kráčajúca pätka súčasťou
Celokovová vnútorná konštrukcia z hliníka - robustné a tichý + menej vibrácií
osvetlenie 9 LED diódy - dokonalé osvetlenie šijacej aj pracovnej plochy bez tieňov
WiFi - automatické aktualizácie, zdieľanie medzi zariadeniami pomocou mySewnet, dostupné aplikácie ako pre Android, tak iOS
Špecializovaný box na príslušenstvo s priehradkami na pätky zoradených podľa abecedy, otvor na stehovú dosku a pätku na senzorickú gombíkovú dierku
Mäkký kryt
Výber ovládania z 12 jazykov

 

Štandardné príslušenstvo stroja:

Patka univerzálna A
pätka na dekoratívne stehy B
pätka na šitie gombíkovej dierky C
Patka na slepý steh D
patka zipsová E
pätka nepriľnavá H
Patka obrubovací J
Patka quiltovací P
Patka pre vyšívanie - štopkanie R
pätka pre šitie do strany S
pätka pre senzorovú gombíkovú dierku
pätka kráčajúca (držiak) s vymeniteľnými pätkami
Samolepiace vodiacej pliešky
Sieťky na nite (4 ks)
Paráčik, štetec, skrutkovač
Vodiče pre quiltovanie
Cievky (6 ks)
Držiaky cievok - spodný (2 ks)
Veľké držiaky cievok - spodný (2 ks)
Malé držiaky cievok ( 2 ks)
Stredná držiaky cievok (2 ks)
Veľké držiaky cievok (2 ks)
Nástroj na pridržanie gombíkov
Stehová doska pre rovný steh
Praktický ochranný mäkký kryt
Pedál, napájací kábel
Sada ihiel