Platobné metódy a podmienky

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka

Platba pri prevzatí je najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako za tovar zaplatiť. Podľa spôsobu doručenia si môžete vybrať medzi platbou v hotovosti alebo platbou platobnou kartou. Platba na dobierku je spoplatnená čiastkou 30 Sk, Ušetriť môžete s využitím platby vopred, tá je totiž zadarmo.

V hotovosti

  • Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru u nás, alebo na odbernom mieste.

V hotovosti - dobierkou

  • Pri preberaní tovaru od doručovateľa - tovar hradíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

Platobná brána:

On-line platby pre nás zabezpečuje Platobná brána ComGate . Poskytovateľ služby, spoločnosť ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platobné inštitúcie pôsobiace pod dohľadom Národnej banky. Platby prebiehajúce skrze platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované.

Platba kartou

najrýchlejší spôsob zaplatenia on-line. Do rozhrania Platobné brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne požiadaní o zadanie číselného kódu, ktorý dostanete SMSkou od svojej banky.

Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate vás presmeruje do vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte už pripravený platobný príkaz. 
Po dokončení platby budete presmerovaní späť do obchodu. Platba je potvrdená okamžite, a tak budeme bez odkladu pokračovať v realizácii objednávky.

Platba platobnou kartou predom

Pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby je použitie internetových platobných kariet MasterCard a & nbsp; VISA. Táto platobná metóda je zadarmo.
Pre overenie držiteľa karty u jeho vydavateľskej banky priamo počas transakcie, využívame bezpečnostný protokol 3-D Secure podporovaný kartovými asociáciami. 
Toto riešenie znižuje riziko reklamácií platobnej transakcie zo strany používateľa.
Všetky údaje o platbách sú odovzdávané zabezpečenou cestou a obchodník k nim nemám prístup, ani ich nikde neukladá.
Pri osobnom odbere tovaru, je nutné predložiť doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas).

Pri platbe klasickým bankovým prevodom vopred:

  • môže byť termín dodania ovplyvnený termínom uhradenia platby (tovar expedujeme až pripísanie platby na náš účet) je potrebné, aby bola suma pripísaná na náš účet najneskôr do piatich pracovných dní po pot vrhnutý objednávky, v opačnom prípade ju možno považovať za zrušenú
  • pri osobnom odbere tovaru, je nutné predložiť doklad totožnosti (občiansky preukaz, pas)