Súprava na rezanie TEXI CRAFT YELLOW 45X30

  • EAN: 5904341690256
  • Katalógové číslo: TEXI CRAFT YELLOW 45X30
  • Výrobca: TEXI

Súprava na rezanie TEXI CRAFT YELLOW 45X30

Sada rezacej podložky, rezacieho kolieska s náhradnými čepeľami, skalpelu s náhradnými čepeľami, pravítka, kolíkov a protišmykových samolepiek - ružová.

 

Sada rezacích nástrojov - rezacie koliesko s náhradnými čepeľami, samosvorná rezacia podložka, skalpel s ďalšími čepeľami, kolíky a protišmykové samolepky.

Súprava obsahuje:

5vrstvová rezacia podložka so stupnicou v centimetroch/palcoch
Podložka s vyznačenými uhlami a rovnobežnými čiarami, veľkosť: 45 x 30 cm. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý sa po rezaní uzavrie a podložka zostane hladká. Obojstranná, čo navyše predlžuje jej životnosť. Ideálne na rezanie patchworkových prvkov.

Rezacie koliesko 45 mm
Na vyrezávanie prvkov v rôznych typoch remeselných projektov (patchwork, vyrezávanie z papiera, látok, kože, vinylu). 45 mm čepeľ z vysoko kvalitnej ocele, odolná a veľmi ostrá. Tvarovaná rukoväť s mäkkým vankúšom, perfektne padne do ruky. Bezpečnostný zámok a kryt čepele. K dispozícii sú vymeniteľné čepele.
Umožňuje presné a dôkladné rezanie prvkov vyrobených z látok, kože, kože a papiera.

Skalpel s extra čepeľami
Skalpel je ideálny pre veľmi jemnú remeselnú prácu. S vysokou presnosťou reže najrôznejšie materiály, ako je papier, lepenka, textílie, koža, fólia, guma, tapety, linoleum atď. Vďaka rebrovanému povrchu rukoväte a protišmykovej plastovej úchopovej zóne sa skalpel veľmi dobre drží v ruke.
Skalpel je dodávaný s 5 vymeniteľnými nožmi a obsahuje ochrannú čiapočku.

Pravítko pre patchwork a quiltovanie
Patchwork, quiltovanie, netradičné projekty? Pri každej tvorivej práci budete potrebovať trochu presnosti, ktorú vám poskytnú naše pravítka.

Súprava 20 kolíkov na materiál
Vďaka nim zaistíte materiál proti skĺznutiu.

15 kusov protišmykových samolepiek

 

Súprava výrazne uľahčuje rezanie a umožňuje presné meranie rezaných prvkov.
Súprava na rezanie 45 x 30 cm je určená pre malé a stredné projekty a pre ľudí, ktorí vytvárajú a šijú patchwork.