Zľava 13%

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL

 • EAN: 4933621709754
 • Katalógové číslo: JANOME CONTINENTAL M7
 • Výrobca: Janome
Výrobca

JANOME CONTINENTAL M7 PROFESSIONAL 

Šijací a quiltovací stroj - dĺžka ramena 35 cm, cik-cak 9 mm, 400 stehov, 13 gombíkových dierok, 8 rôznych typov písem.

Popis

Kúpou značky Janome nielen ušetríte, ale ešte si predplatíte istotu. Pri iných značkách si za predĺženú záruku musíte platiť, inak po skončení záruky 2 rokov, alebo 3 rokov budete hradiť nemalé čiastky. Ak budeme predpokladať, že cena hodinového servisu práce aj naďalej každoročne porastie, ušetríte ďalších 100%.

Šijací a quiltovací stroj Janome Continental M7 Professional ponúka predĺžené rameno na neuveriteľných 35 cm vzdialenosti medzi ramenom a ihlou, širšie pracovnú plochu, šírka cik-caku až 9 mm, 400 stehov, 13 gombíkových dierok, 8 rôznych typov písiem, prídavný stolík a vylepšený systém horného podávania AcuFeed Flex Plus. Tam kde iné stroje prestávajú šiť, Janome M7 ešte len začína.

Šijacie stroje Janome sú špičkové stroje za vynikajúcu cenu od japonského výrobcu. Janome má väčšinový podiel výroby šijacích strojov a zabezpečuje výrobu niektorým značkám ako je Elna (Janome je vlastníkom tejto značky), Pfaff, Husqvarna, atď.

 

Vďaka zabudovanému DC motoru novej generácie, sa stal tento model najrýchlejším vo svojej triede. 1.300 stehov za minútu môžete jednoducho obmedziť pomocou elektronického regulátora. Celokovový rám stroja neprenáša ani pri týchto otáčkach žiadne vibrácie.

 

Výmena doštičky nebola nikdy jednoduchšie, stačí stlačiť tlačidlo na obrazovke displeja. K dispozícii máte 3 typy stehových dosiek.

SFS-i - inteligentný systém podávania - tento systém podávania dokáže automaticky držať podávacie zúbky mimo dosahu tak, aby ste mohli látku umiestniť pod pätku kam chcete. Ako začnete šiť, podávač sa priblíži a uchopí perfektne materiál.

 

Najnovšie aplikácie AcuSpark od Janome - ak si nebudete s niečím istí, ako vybrať steh, alebo akú pätku použiť atď. Môžete využiť tejto aplikácie a poradia vám s výberom. Aplikácia funguje na telefóne, tablete, obsahuje aj pekné obrázky.

AcuFeed Flex Plus - kto nemiluje systém Janome AcuFeed Flex? M7, Janome vzal súčasný hornej systém podávania a pozdvihol ho na ďalšiu úroveň. AcuFeed Flex Plus je teraz úplne integrovaný do stroja. Všetky nastavenia pre AcuFeed Flex možno vykonávať na obrazovke, pretože AcuFeed Flex Plus má svoj vlastný motor, ktorý poskytuje ešte väčšiu presnosť a podávanie vašich textílií.

 

Nový dotykový LCD displej - práca na tomto novom displeji HD 7 "je ako práca na obľúbenom tabletu. Pokročilý dotykový displej zobrazuje všetky informácie, ktoré potrebujete ľahko ušiť. Vyberte nové stehy a zapamätajte si svoje obľúbené pre rýchly prístup. Rozšírená funkcia šijacích aplikácií vám poskytne návod pre zdokonalenie rôznych úloh šitie, vrátane tých, ktoré používajú voliteľné príslušenstvo. Nájdete tu aj funkcie ako je Quilt Block Advisor a stehy 52 Hand Stitch Style.

Quilt Block Advisor - nie ste si istí, ako znížiť prúžky zrubu na 10 "blok? Nechajte nášho poradcu pre quilt blok urobiť prácu za vás. Zadajte počet riadkov / veľkosť práce pre tradičné vzory prikrývky, ako je Nine Patch, Log Cabin, Baby Blocks a ďalšie. Poradca prešívanie blokov vám pomôže rozdeliť jednotlivé sekcie a poskytne vám reznú veľkosť kusov vrátane povolených rozmerov švov.

 

Hand Stitch Style - všetko staré je znova nové! Urobili sme krok smerom k včerajšku a pridali sme sekciu 52 stehov, ktoré sú upravené tak, aby vyzerali, ako by boli ručne šité. Vaši priatelia si budú myslieť, že ste sa naučili ručne šiť!

Hodiny na obrazovke - už sa nemusíte obávať, že svojmu koníčku venujete priveľa času. Hodiny na obrazovke vás vždy upozorní.

 

Nový optický senzor spodnej nite - šijete dlhý šev a bojíte sa, že vám dôjde spodná niť? Senzor vás upozorní na stav spodnej nite a vy nikdy neskončíte uprostred práce.

Stroj má zabudovaných 400 programov šitia, 13 rôznych gombíkových dierok a vďaka Stitch Composer si môžete vytvoriť ďalšie a ďalšie stehy bez obmedzenia. 8 rôznych typov písem vám umožní napísať všetko čo potrebujete. K tomu všetkému potrebujete veľa príslušenstva. Preto tu nájdete veľkorysé vybavenie 23 kusov pätiek a ďalšieho príslušenstva.

 

Free Motion Quilting - robíte veľké projekty quiltovaní? Tento systém vám pomôže a prispôsobí výšku pätky ako hore, tak dole. Všetky nastavenia si môžete uložiť do stroja.

Quiltovaní pomocou pravítka - stroj má režim Ruller Work (QR) as pomocou špeciálnej pätky môžete presne viesť stroj podľa šablóny.

 

Stehová doska ako na profesionálnych strojoch a priemyselná úzka pätka - pätka je určená pre švy 1/4 ", vďaka nej je perfektný ovládateľnosť na materiáli.

Variabilné cik cak - sami si môžete určovať šírku cik-caku až na 9 mm pomocou kolennej páky. To vám otvorí úžasné možnosti pre kreativitu.

 

Taperingové stehy - vytvárajte originálne vzory pre ohraničenie a dekoratívne efekty pomocou funkcie Stitch Tapering. Táto zaujímavá funkcia umožňuje upraviť stehy pod uhlom 30, 45, 60, 90 a 120 a kombinovať a upravovať vstavané stehy. Túto funkciu môžete použiť na 41 stehov

S nezávislým cievkovým motorom netreba zastavovať šitie. Pripravte si cievku, stlačte tlačidlo navíjania cievok a šite, zatiaľ čo stroj súčasne navíja cievku. Jedná sa o skvelú funkciu načasovanie!

 

Stitch Composer - unikátny program Stitch Composer vám umožňuje vytvárať si vlastné vzory stehov! Tento program sa ľahko používa a prenos stehov do vášho zariadenia je ľahký pomocou vstavaného portu USB. Vaša knižnica stehov sa môže rozšíriť, aby zodpovedala vašej kreativite.

 

Vlastnosti šijacieho stroja Janome Continental M7 Professional:

 • Rozmer stolíka 40x68 cm
 • Vzdialenosť ihly od ramena 35 cm
 • 400 programov, vrátane gombíkové dierky
 • LED osvetlenie po celej dĺžke
 • rotačný chápač
 • 12 automatických dierok, stráženie senzorom
 • Rýchlosť šitia - 1.300 stehov za minútu
 • AcuSpark - aplikácia k dispozícii zdarma na AppStore
 • Podávanie pomocou SFS-i - Inteligentné podávanie
 • 7 "farebný displej pre ovládanie
 • Stitch Composer softvér
 • Zabudované horné podávanie AcuFeed Flex System
 • Priemyselná sila
 • Elektronicky riadený vpich do materiálu
 • Nový typ motorku

 

Vlastnosti

Abeceda počet fontov8
Automatický navliekač hornej niteAno
Dvojitý zdvih pätkyAno
Kolenní zdvih patkyAno
Maximálna rýchlosť šitia (stehy/min)1300
Nastavenie polohy hore/doleAno
Ovládanie strojaElektronické
Počet pätiek23
Príkon (W)55
Regulácia šírky stehuDo 9 mm
Rozmer stroja HxVxŠ (cm)23x32x50
Šitie pomocou 2ihlyAno
Tlačítko přímé volbyAno
Typ displejaLCD
Typ ihiel130/705H
Typ osvetlenia6bodové LED
Váha stroja (kg)11,8
Vypnutie podávača - štopkanie, quiltAno
Zabudované horní podáváníAno
Zameranie***** HD
Zesílené prodloužené ramenoAno
Regulácia prítlaku pätkyAutomat + Manuál plynulý
Automatické zapošitieAno
ASS - systém rychlé výměny stehové deskyAno
Automatický odstrih hornej a spodnej niteAno
Elektronická regulácia otáčok (šitie bez pedálu)Ano
Kombinace stehůAno
Nastavenie napätia hornej niteManuál
Overlockové stehyAno
Počet druhov gombíkových dierokAutomat - 13
Počet programov400
Regulácia dĺžky stehuDo 5 mm
Rozmer balenia HxVxŠ (cm)40x55x66
Rozširujúci stolíkAno
Snap-on rýchle upínanie pätkyAno
Typ chapačaRotační
Typ gombíkovej dierkyAutomat
Typ krytuPevný plastový
Typ pedáluElektronický
Váha stroja v kartóne (kg)17,25
Vzdialenosť medzi ihlou a frémou (cm)35
Zabudovaný navíjač spodnej niteNezávislý
Záruka (roky)5
ZrcadleníAno
Mechanizmus podávania7stupňový / SFS+ / Horní