Parný žehliaci systém TEXI SMART S + B

  • Katalógové číslo: TEXI SMART S + B
  • Výrobca: TEXI

Žehliaca doska s automatickým vyvíjačom pary a žehličkou, skladacie, rozmer 120 x 45 cm. Súčasťou je rukávnik, žehlička, odkladacia plocha. Dokonale premyslená kombinácia parné žehličky, vyvíjače pary a aktívneho žehliacej stola.

Žehliaci systém TEXI SMART S + B - jedinný systém, kde nenájdete plasty a je profesionálny. Vďaka nerezu má systém predĺženú životnosť.

Dokonale premyslená kombinácia parné žehličky, automatického vyvíjače pary a aktívneho žehliacej stola. Vďaka jednoduchému systému systému sa ľahko a rýchlo rozloží a uloží medzi skrine, alebo pod posteľ, alebo stôl.
Pomocou ručnej páky zo spodu stola je možné optimálne nastaviť výšku žehliace dosky podľa potreby. Už vás nebude bolieť chrbát. Tlak pary 3-4 bary a konštantná para až 120 g / min. umožňuje dosiahnutie profesionálnych výsledkov.
Pomocou tlačidla priamo na žehličke možno zvoliť jednorazovú dávku páry či konštantný prívod pary. Možnosť ľahkého viacvrstvového žehlenie a žehlenie silných materiálov šetrí čas i energiu. Tým, že suchá para preniká aj silnými materiálmi je možné žehliť len z jednej strany (př.jeansy).

Aktívne žehliaci stôl s odsávaním a deflektory

Funkcia odsávanie zabezpečí optimálne prestup pary žehleným odevom a zabraňuje tvorbe kondenzátu. Zároveň bráni kĺzanie odevu po doske, žehlenie materiál dokonale priľne k poťahu. Funkcia deflektory vytvorí vzduchový vankúš a zaistí tak ľahké vyžehlenie tvarovaných častí odevov (napr. Prsné záševek). Optimálne pre žehlenie volánikov, kašmírových svetrov a pod., Ktoré si tak zachovajú svoj tvar a tiež zabraňuje prožehlování švov.
Funkcia na nastavenie zapnutia a vypnutia ventilátora v prípade, že prestanete žehliť. Jedinečný systém oneskoreného zapnutie, vypnutie. Sami si môžete nastaviť, za ako dlho po odložení, žehličky ventilátor vypne, alebo či zopne po začiatku naparovanie. Integrovaný ventilátor sa vďaka automatickému spínaču spustí vždy pri použití pary. Žehliaca doska s rozmerom 120 x 45 cm umožňuje ľahké žehlenie aj väčších kusov bielizne. Predná časť dosky je tvarovo konštruovaná pre pohodlné žehlenie košieľ a blúzok. Súčasťou je zabudovaný rukávnik pre žehlenie rukávov tričiek, nohavíc atď.

Jedinečná labyrintové žehliaca plocha

Patentovaná žehliaca plocha pre maximálne výsledky pri optimálnej starostlivosti o bielizeň. Para je veľmi rýchlo rozdeľovaná na prednú časť žehliacej plochy pomocou malých kanálov. Špeciálna labyrintové technika zaistí, že para je dokonale prehra a zabráni prskanie vody na žehlenie materiál. Vďaka sústredenie parných trysiek v prednej časti žehliacej plochy dôjde k propaření materiálu, zmäkčenie vlákna a zadnú časť žehličky ľahko materiál vysuší a tlakom narovná. Parné film zabezpečuje jemné, ale efktivní kĺzanie žehličky po povrchu bielizne. Pre ľahké žehlenie chúlostivých materiálov si môžete dokúpiť odnímateľným teflónovým návlekom. ten zaistí zníženie teploty plochy pri využití maximálneho množstva pary. Teflon tiež zabráni vytvorenie lesku na materiáli a zabráni spáleniu vlákna, umožňuje žehlenie potlačí a dekorácií na odeve bez žehlenia naruby. Teflónový návlek nájdete tu s označením 20709. Jednoduchým naklapnutím sa stane súčasťou žehličky a zamedzí tak priamemu kontaktu žehliacej plochy s žehleným materiálom.

Ďalšie funkcie parného žehliacej sysému TEXI SMART S + B

Automatický parný vyvíjač pozvoľne dočerpáva vodu tak, aby ste mohli neustále žehliť podľa vašich potrieb . Do vyvíjača pary sa odporúča používať voda z vodovodu, ak ale budete pracovať intenzívnejšie, zmäkčená voda predĺži cykly čistenia. Parná vyvíjač je z nerezu a objem kotla je 2 lit., má bezpečnostný ventil, bezpečnostný termostat a kontrolu doplnenie vody za pomocou signálu a kontrolky. Žehliaci systém ďalej obsahuje plochu pre odloženie žehličky, držiak pre zavesenie kábla žehličky, ktorý zabráni predreniu parnej hadice a kábla o hranu stola. Súčasťou je tiež rukávnik a elektroparní žehlička so špeciálnou labyrintovou technikou s príkonom 800W.
Vysoko tepelne odolný poťah so spodnou zmäkčenú vrstvou, ktorá zabráni pretlačenie materiálu na konštrukciu. Vďaka tomu môžete perfektne rozžehlit aj švy.

Napájanie 230 V, príkon parného vyvíjače 1300 W, váha 26 kg. Celý stôl je kompletný v nerezu, čo maximálne predlžuje životnosť zariadenia. Žiadne plasty ako u iných predražených značiek. Aj keď prelejete, nič sa nedeje, nerezový systém garantuje, že zariadenie nebude poškodené, nebude reznout a plasty sa nebudú za niekoľko mesiacov krútiť a tmavnúť.

 

Pozor, môžete používať obyčajnú vodu z vodovodu. Neutrácajte zbytočne za nezmyselné čistiace cardridge, ktoré z vás ťahajú len peniaze. Kotol sa jednoducho raz za čas vyčistí a vypustí spodným skrutkou. Ako u profesionálnych žehličiek.