Titánové nožnice - 8 1/4 (21 cm)

  • Katalógové číslo: TITANIUM Ti814
  • Výrobca: Janome

Popis

nožnice Titanium sú štandardné nožnice v kategórii HO BBY, sú určené pre bežné strihanie látok. Ideálne pre strihanie ľahkých a stredných materiálov. Titánové nožnice sú vďaka povrchovej úprave trvanlivejšie, nehrdzavejúcej, sú odolné proti oteru a kyslému prostrediu.
Nepřivírají sa medzi nich lepidlá, materiály a iné zvyšky z procesu výroby, po použití zostávajú hladké a čisté.
Mäkké ergonomické a protipriľnavou držadlá Vám umožní maximálny komfort počas každodennej práce. Ľahkosť a ergonómia nožníc pomáhajú plynule strihať.

Nožnice nie sú určené pre ťažké prevádzky kde sa strihá viac vrstiev materiálu. Cena nožníc je veľmi priaznivá a nožnice možno veľmi ľahko brúsiť (brúsky a brúsiacim zariadeniami na nožnice tak ako obyčajné nožnice) v prípade, že je poškodíte na tvrdom povrchu ako je sponka, zips, špendlík atď.

< b style = "box-sizing: border-box; font-weight: 700;"> Všestrannosť

Línia Titanium je dokonalá pre všetky materiály, fólie, plasty, papiere, kartóny atď. je nezastupiteľná v textilnom priemysle. Perfektný v kanceláriách a iných prevádzkach.

Nožnice sú určené pre strih jednej vrstvy materiálu . V prípade, že chcete strihať viac vrstiev, doporučujeme zakúpiť kotúčovou rezačku, kde možno rezať výšku materiálu až 1 cm v závislosti od typu rezačky a typu materiálu, alebo odporúčame kouppit nožnice vyššej kvality.

Špecifikácia

Dĺžka nožníc od 20 do 25cm
Typ držadla: mäkké držadlo
Typ ostrie nožníc: hladké
    Povrchová úprava nožníc: titánový povrch
    Typ nožníc: krajčírske