Titánové nožnice TITANIUM Ti700

  • Katalógové číslo: TITANIUM Ti700
  • Výrobca: Janome

Popis

Nožnice Titanium sú štandardné nožnice v kategórii HOBBY, sú určené pre bežné strihanie látok. Ideálne pre strihanie ľahkých a stredných materiálov. Titánové nožnice sú vďaka povrchovej úprave trvanlivejšie, nehrdzavejúcej, sú odolné proti oteru a kyslému prostrediu.
Nepřivírají sa medzi nich lepidlá, materiály a iné zvyšky z procesu výroby, po použití zostávajú hladké a čisté.
Mäkké ergonomické a protipriľnavou držadlá Vám umožní maximálny komfort počas každodennej práce. Ľahkosť a ergonómia nožníc pomáhajú plynule strihať.

Nožnice nie sú určené pre ťažké prevádzky kde sa strihá viac vrstiev materiálu. Cena nožníc je veľmi priaznivá a nožnice možno veľmi ľahko brúsiť (brúsky a brúsiacim zariadeniami na nožnice tak ako obyčajné nožnice) v prípade, že je poškodíte na tvrdom povrchu ako je sponka, zips, špendlík atď.

 

< span style = "color: rgb (255,140,0);"> Všestrannosť

Línia Titanium je dokonalá pre všetkých materiály, fólie, plasty, papiere, kartóny atď. Je nezastupiteľná v textilnom priemysle. Perfektný v kanceláriách a iných prevádzkach.

Nožnice sú určené pre strih jednej vrstvy materiálu . V prípade, že chcete strihať viac vrstiev, doporučujeme zakúpiť kotúčovou rezačku, kde možno rezať výšku materiálu až 1 cm v závislosti od typu rezačky a typu materiálu, alebo odporúčame kouppit nožnice vyššej kvality.

 

Špecifikácia

< tr>
Dĺžka nožníc do 20 cm
Typ držadla: mäkké držadlo
Typ ostrie nožníc: hladké
Povrchová úprava nožníc: titánový povrch
Typ nožníc: krajčírske