Titánové nožnice (SET) - 8 1/2

  • Katalógové číslo: TITANIUM TiDuo850

Rad nožníc TITANIUM je novinka .

Špeciálne titánový povrch zaručuje nožniciam úžasnú tvrdosť pri strihu . Pritom cena týchto nožníc je úplne porovnateľná s cenou za bežné nožnice, ale životnosť je niekoľkonásobne vyššia, takže získate viac. Pritom nožnice možno veľmi ľahko brúsiť (brúsky a brúsiacim zariadeniami na nožnice tak ako obyčajné nožnice ) v prípade, že je poškodíte na tvrdom povrchu ako je sponka, zips, špendlík atď. Titánový povrch je len na povrchu.


Nožnice s titánovým ostrím majú tieto vlastnosti:

Ostrosť, ľahkosť, komfort
Titánové nožnice sú ostrejšie, a vďaka povrchovej úprave sú trvanlivejšie a niekoľkonásobne tvrdšie ako materiály z nerezovej ocele.
Mäkké ergonomické a protipriľnavou držadlá vám umožní maximálny komfort počas každodennej práce. Ľahkosť a ergonómia nožníc pomáhajú plynule strihať.

Maximálna trvanlivosť
Titánové nožnice sú vďaka povrchovej úprave trvanlivejšie, nehrdzavejúcej, sú odolné proti oteru a kyslému prostrediu .
Nepřivírají sa medzi nich lepidlá, materiály a iné zvyšky z procesu výroby, po použití zostávajú hladké a čisté.

Žiadne voľné miesto, alebo povolenie stredu
Špeciálna skrutka anti-RELIEVE zabraňuje povolenie a roztváranie nožníc, garantuje príjemnú prácu a dlhodobé užívanie. </ span >

Všestrannosť </ s pán>
Línia Titanium je dokonalá pre všetky materiály, fólie, plasty, papiere, kartóny atď. Je nezastupiteľná v textilnom priemysle. Perfektný v kanceláriách a iných prevádzkach.

Nožnice sú určené pre strih jednej vrstvy materiálu. V prípade, že chcete strihať viac vrstiev, doporučujeme zakúpiť kotúčovou řazačku, kde možno rezať výšku materiálu až 1cm v závislosti od typu rezačky a typu materiálu.